Розміри форми для єдиноборств зазвичай кратні 10см і знаходяться в діапазоні від 110см (найменші) до 200см (найвищі).

Іноді буває так, що якийсь виробник на якійсь моделі не зовсім правильно зробить форми і форма має ознаки меншого розміру. Ми їх називаємо “маломірки”. У такому разі ми заздалегідь попереджаємо про такий “казус” нашого покупця при замовленні. Але це скоріше виняток із правил. У 90% випадково розміри відповідають заявленим параметрам.

Якщо у Вас розмір середній (скажімо 175 чи 115см), ми завжди пропонуємо взяти наступний більший розмір. Це розумно, тому що діти ростуть, а дорослий завжди може підігнати точно за розміром. До речі, форма практично не сідає від прання, тому брати розмір із суттєвим запасом не потрібно.

Усі захисту мають власні розмірні таблиці. Вони вказані в описі кожного конкретного захисту. Це значно полегшує вибір потрібного розміру.

Зважаючи на невідповідність розмірної сітки, ми пропонуємо всім покупцям зробити замір довжини устілки з взуття, яке Ваш спортсмен носить зараз.

В даному випадку Ви отримаєте реальний розмір стопи спортсмена в сантиметрах. Тільки такий вибір розміру, за реальною довжиною стопи, дозволяє правильно підібрати розмір.

Якщо Ви помилилися у розмірі, ми замінимо замовлений товар на потрібний Вам розмір. Якщо ви не використовували його, звичайно.

Витрати на доставку під час заміни лягають на покупця.

Якщо ми маємо потрібного розміру, то єдиний вихід – повернення оплати.

Але в будь-якому випадку працює правило, за яким товар не повинен мати слідів експлуатації та мати початкову товарну упаковку.