Оплата розміщених замовлень проводиться після підтвердження замовлення та узгодження наявності товару. Надсиланню підлягають лише оплачені замовлення.

Сплатити замовлення Ви можете шляхом переказу необхідної суми на IBAN рахунок за допомогою програми Вашого банку. Також можна зробити оплату на рахунок через термінал – Ви можете здійснити оплату за реквізитами підприємця, які вказані знову ж таки в замовленні. Після підтвердження та оплати, замовлення з товарами відправляється покупцю, як правило, протягом доби.

Хочемо відзначити, що Ви повністю захищені, тому що всі оплати відбуваються офіційно та мають окументальне підтвердження.

Ми пропонуємо Вам скористатися найбільш зручним для Вас сервісом доставки – Новою Поштою. Ця служба доставки є найшвидшою та надійнішою. Протягом тривалого часу ми співпрацюємо з Новою Поштою і жодного разу не пошкодували про це.

Доставка всіх замовлень оплачується одержувачем (замовником) за тарифами Нової Пошти на момент отримання замовлення.

У разі тривалого зберігання замовлення у Новій Пошті, оплата за зберігання також провадиться за рахунок одержувача (замовника).

Сплачені замовлення надсилаються протягом доби з моменту замовлення

Самовивіз – відсутній

Кур’єрська доставка виключно службою Нової пошти

 

Повернення товару

У випадку, якщо товар не підійшов за розміром або Ви хочете відмовитися від покупки з іншої причини, Ви можете це зробити протягом 14 днів з моменту покупки та при збереженні цілісного пакування та товарного вигляду (Ви не тренувались у ньому). Якщо Ви хочете повернути товар, зв’яжіться з нами та повідомте про своє бажання!

Алгоритм повернення товару:

  1. Повідомте нам те, що бажаєте повернути товар, коротко описавши причину. Зробити це можна зателефонувавши/написавши в месенджері нам за робочими номерами, вказаними на сайті.
  2. Надсилайте товар за вказаними нижче реквізитами.
  3. Повернення коштів здійснюється на вашу банківську картку після отримання повернення на відділенні пошти.

ВАЖЛИВО! Пересилання товару при поверненні відбувається за рахунок покупця!

ВАЖЛИВО! Товар колишнього вживання або з ознаками його використання не підлягає!

Реквізити Нової Пошти для повернення:
Старі Петрівці, НП №1, ФОП Малєєв Олексій Романович,
+380502571027

Повернення коштів

Якщо Ви хочете відмовитися від товару, який вже сплатили, та замовлений товар не був ще у використанні та зберіг товарний вигляд та товарну упаковку, протягом встановленого українським законодавством терміну Ви можете повернути товар та отримати назад свої гроші.

У разі виникнення такої ситуації, звертайтесь за контактним телефоном, вказаним на сайті.

Алгоритм повернення коштів:

  1. Надішліть повернення товару за вказаними вище реквізитами.
  2. Повідомте нам номер вашої банківської картки для повернення коштів.

ВАЖЛИВО! Повернення коштів здійснюється на банківську картку після отримання товару!

ВАЖЛИВО! Головна умова для повернення оплати – збереження товарного вигляду (Ви не тренувались у ньому) та цілісної упаковки.

Обмін товару

У випадку, якщо Ви виявили, що розмір Вам не підходить (малий або великий), Ви можете обміняти його на відповідний розмір або взагалі на інший товар. Для цього необхідно зв’язатися з нами, погодити всі нюанси та відправити товар, який не підійшов, за реквізитами, зазначеними вище (категорія “Повернення”).

Алгоритм обміну товару:

  1. Повідомте нам те, що бажаєте обміняти товар, коротко описавши який розмір потрібно. Зробити це можна зателефонувавши/написавши в месенджері нам за робочими номерами, вказаними на сайті.
  2. Надсилайте товар за вказаними нижче реквізитами.
  3. Повідомте свої реквізити для відправки обміну. Зробити це можна зателефонувавши/написавши в месенджері нам за робочими номерами, вказаними на сайті.
  4. Після отримання Вашої посилки ми відразу ж відправляємо заміну.

ВАЖЛИВО! Обмін товару провадиться за рахунок покупця!

ВАЖЛИВО! Головна умова для обміну товару – збереження товарного вигляду (Ви не тренувалися в ньому) та цілісної упаковки!

ВАЖЛИВО! Після отримання Вашої посилки ми відразу ж відправляємо заміну!