Про нас

Цей інтернет-магазин є сімейним бізнесом батька та сина, Малєєва Романа та Олексія.

Мене звати Олексій, і я з 6 до 18 років займався тхеквондо ВТ. Вперше я ступив на даянг у 2004 році. У 10 років я вже одержав чорний пояс.

                   

Був чемпіоном та призером багатьох українських та європейських великих змагань. Austria Open (Інсбрук), Belgium Open (Гент), Chez Open (Прага), Dutch Open (Ейндховен) – це лише частина списку європейських змагань, на яких мені вдалося відвідати і неодноразово. І на деяких мені навіть вдавалося досягати нагород.

                   

2012 року моєму батькові вдалося звозити мене до Лондона на Олімпіаду, де ми вболівали за наших хлопців, яким вдалося отримати олімпійські ліцензії. На очах народжувалися нові олімпійські чемпіони. Сервет Тазігул дав можливість потримати в руках олімпійське золото і сфотографуватися з ним. Це було щось.

                   

                   

А ще батько придумав зібрати на шолом автографи чемпіонів та просто відомих бійців. Цей шолом зараз зберігається у клубі, в якому я закінчив свої виступи у 2016 році.

Вінцем моєї спортивної кар’єри стала бронзова медаль чемпіонату Європи з юніорів. Після цього успіху мені потрібно було вступати до ВНЗ і тренування довелося припинити – підготовка забирала весь час.

                   

З 2011 року спочатку мій батько почав займатися імпортом амуніції та форми двох торгових марок, відомих у середовищі спортсменів та тренерів, KWON та PINE TREE. Якість продукції цих торгових марок не викликає сумнівів та визнана у всьому світі. Завдяки багаторічній спортивній кар’єрі серед наших клієнтів безліч тренерів і спортсменів, з багатьма відомими тренерами ми знайомі особисто. Вони можуть самі Вам підтвердити нашу порядність та чесність у продажах, а також якість нашої продукції. Купуючи у нас товари для тхеквондо, Ви купуєте її у людей із багаторічною практикою у спорті. Ми чудово розуміємо всі нюанси та особливості, властиві тхеквондо та іншим єдиноборствам. Ми чудово знаємо що потрібно Вашому спортсмену чи спортсменці.